Gamer Kampanyası Yeni Müşteriye Özel
İNTERNET KAMPANYALARI
GAMER PLAYSTORE KAMPANYASI
(Mevcut Müşteriye Özel)

Türk Telekom evde internetliysen hemen Gamer Kampanyası'na geç, oyunlarda hızın ve ayrıcalıkların keyfini sen de çıkar.

  • 1000 Mbps'ye Varan Fiber Hız Seçenekleri
  • 300 TL Playstore Cüzdan Kodu
1000Mbps
Limitsiz Fiber İnternet

659

TL x Aylık
İlk 12 Ay
759 TL x Aylık
13-24 Ay
Hemen Başvur
500Mbps
Limitsiz Fiber İnternet

559

TL x Aylık
İlk 12 Ay
659 TL x Aylık
13-24 Ay
Hemen Başvur
200Mbps
Limitsiz Fiber İnternet

479

TL x Aylık
İlk 12 Ay
579 TL x Aylık
13-24 Ay
Hemen Başvur
100Mbps
Limitsiz Fiber İnternet

439

TL x Aylık
İlk 12 Ay
499 TL x Aylık
13-24 Ay
Hemen Başvur
75Mbps
Limitsiz Fiber İnternet

414

TL x Aylık
1-12 Ay
474 TL x Aylık
13-24 Ay
Hemen Başvur
50Mbps
Limitsiz Fiber İnternet

389

TL x Aylık
İlk 12 Ay
449 TL x Aylık
13-24 Ay
Hemen Başvur
35Mbps
Limitsiz Fiber İnternet

364

TL x Aylık
İlk 12 Ay
424 TL x Aylık
13-24 Ay
Hemen Başvur
24Mbps
Limitsiz Fiber İnternet

339

TL x Aylık
İlk 12 Ay
399 TL x Aylık
13-24 Ay
Hemen Başvur
Kampanya Detayları
Ücretler
Kampanya Kapsamındaki Paketler* Kampanya Fiyatı 1-12 Ay Kampanya Fiyatı 13-24 Ay

24 Mbps Limitsiz Fiber

₺339

₺399

35 Mbps  Limitsiz Fiber

₺364

₺424

50 Mbps  Limitsiz Fiber

₺389

₺449

75 Mbps  Limitsiz Fiber

₺414

₺474

100 Mbps  Limitsiz Fiber

₺439

₺499

200 Mbps  Limitsiz Fiber

₺479

₺579

500 Mbps  Limitsiz Fiber

₺559

₺659

1000 Mbps  Limitsiz Fiber

₺659

₺759

Koşullar
 • Kampanya, 15 Kasım 2023 – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya abonelik yaşı 2 aydan büyük mevcut bireysel müşterilerimizin 24 ay sözü karşılığında geçerlidir.
 • Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. Türk Telekom kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya Türk Telekom Satış Noktaları'na başvurabilirsiniz.
 • Gamer Playstore Kampanyası, ilk 12 ay ve sonraki 12 ay farklı kampanyalı fiyatları sunan 24 ay taahhüt süreli bir kampanyadır. Kampanya kapsamında sunulan ilk 12 aydaki ve sonraki 12 aydaki kampanyalı fiyatlar taahhüt süresince değişmemektedir. Kampanyadan Yalın internet /Alo Paket erişim hizmeti ve ev telefonu hizmeti ile faydalanma imkânı mevcuttur.
 • Kampanyadan Yalın internet /Alo Paket erişim hizmeti ve ev telefonu hizmeti ile faydalanma imkânı mevcuttur. Kampanyadan Yalın/Alo Paket erişim hizmeti ile yararlanmak isteyen müşterilerimiz için; kampanya süresince Yalın ve Alo Paket aylık erişim ücreti 24 aylık kampanya süresi boyunca 24 ay boyunca 47 TL yerine 25 TL olup paket ve ücretlendirme tablosunda belirtilen kampanyalı paket fiyatına dâhildir. Kampanya süresi sonrasında ürünün ilgili tarihteki aylık standart erişim ücreti üzerinden ücretlendirme yapılacaktır. Kampanyanın iptali halinde taahhütnamedeki şartlar baz alınır.
 • Abonenin dâhil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin ve kampanya katılım ücretinin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Mevcut sabit telefonu olanlar için kampanyaya dahil olan internet paketleri ve fiyatları;

  İnternet Paket Hızı
  ('e kadar)

  Kampanya Fiyatı
  1-12 Ay

  Kampanya Fiyatı
  13-24 Ay

  24 Mbps Limitsiz Fiber

  ₺314

  ₺374

  35 Mbps Limitsiz Fiber

  ₺339

  ₺399

  50 Mbps Limitsiz Fiber

  ₺364

  ₺424

  75 Mbps Limitsiz Fiber

  ₺389

  ₺449

  100 Mbps Limitsiz Fiber

  ₺414

  ₺474

  200 Mbps Limitsiz Fiber

  ₺454

  ₺554

  500 Mbps Limitsiz Fiber

  ₺534

  ₺634

  1000 Mbps Limitsiz Fiber

  ₺634

  ₺734

  Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.

  * İnternet paketleri için belirtilen 'e kadar hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.

 • Seçilen paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı'na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş.'den ses hizmeti almıyor olması halinde Kampanya kapsamındaki FIBERNET aboneliğini iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmetini ve Kampanya kapsamındaki FIBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FIBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW Fiber Güçlü Modem, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modemin o tarihteki rayiç bedeli tahsil edilir. Modem rayiç bedeli dahil tüm güncel bilgilere www.turktelekom.com.tr adresinden ulaşılabilir.
 • Kampanya internet altyapı olanakları ile sınırlıdır. Türk Telekom kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'nden de bilgi alabilirsiniz.
 • Taahhütname için tıklayınız.
Sıkça Sorulan Sorular
Kampanya hakkında bilgi alabilir miyim ve kimler yararlanabilir?

Kampanyadan bireysel evde internet müşterileri 15 Kasım 2023 – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında yararlanabilir.

Kampanya kapsamında ücretlendirme nasıldır?

İndirimli İnternet Paket Ücreti: Kampanya kapsamında internet paketleri 24 ay taahhüt süresince sabit fiyatlı ve indirimlidir.

Yalın İnternet Erişim Hizmeti Ücretleri: Yalın internet erişim ücreti 24 ay boyunca indirimli olarak 47 TL yerine aylık 25 TL olup, kampanya paket fiyatlarına dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.

Sabit Telefon'la (ALO Paket) İnternete Erişim Hizmeti Ücretleri: Yeni sabit telefon (Alo Paket) hizmeti ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket Erişim Ücreti kampanya kapsamında 24 ay boyunca indirimli olarak 47 TL yerine aylık 25 TL olup, kampanya paket fiyatlarına dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.

Kampanyada internet paket ücretine ek olarak başka ücretler ödeyecek miyim?

Mevcut durumda Yalın İnternet Paketiniz yoksa ve Yalın İnternet kullanmak istiyorsanız, Yalın İnternet Devre Hazırlama ücreti (tüm vergiler dâhil peşin 15 TL), paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere evde internet faturasına yansıtılır.

Kampanya kapsamında modem ücretsiz midir?

Kampanyada ücretsiz modem sunulmayacak olup isteyen müşterilerimize avantajlı fiyatla sunulmaktadır.

Kampanya ile ilgili destek almak istediğimde nereye başvurabilirim?

Kampanya ve aboneliğinizle ilgili her türlü sorunuz için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya Türk Telekom Satış Noktaları'na başvurabilirsiniz.

Modeminizin arızalanması durumunda öncelikle 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak destek alabilirsiniz. Ayrıca internet hattınızın aktif hale gelmesinden itibaren 7 iş günü içinde Türk Telekom Mağaza ve Ofislerine başvurarak modeminizi değiştirebilirsiniz. Bu süre sonrasında modemizin arızalanması durumda garanti kapsamındaki arızaların giderilmesi için doğrudan üretici firma ve ilgili teknik servise başvurabilirsiniz. 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'nden üretici firma ve ilgili teknik servis bilgisini alabilirsiniz. Dilerseniz, teknik inceleme yapılması için ilgili servise iletilmek/yönlendirme yapılmak üzere Türk Telekom’a başvurabilirsiniz.

Kampanyadan yararlandıktan sonra gerçekleştirebileceğim abonelik işlemleri nelerdir?

1. Kampanya başlangıcında seçtiğim tarife paketini daha sonra değiştirebilir miyim?

Evet. Kampanya başlangıcından sonuna kadar kampanyaya giriş yapılan tarife/hız paketinin aylık ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemeniz kaydıyla paket değişikliği yapabilirsiniz.

2. Kampanya süresi sonunda tercih ettiğim tarifenin aylık ücreti değişir mi?

Kampanya süresi sonunda indirimli kullanım sona erer ve seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarife fiyatı üzerinden ücretlendirilirsiniz. Yürürlükteki tarife ücretleri için tıklayınız.

3. İnternet aboneliğimi veya bağlantımı başka birine devredebilir, başka adrese nakil edebilir veya dondurabilir miyim?

DevirNakil ve Hat Dondurma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

4. Kampanya veya abonelik iptalinde çıkış bedeli ödeyecek miyim?

Kampanya iptali: Taahhüt süresi dolmadan kampanya iptali durumunda, taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler (modem, tablet ve bağlantı ücreti için verilen indirimler dahil) alınır. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.

Abonelik iptali: Taahhüt süresi dolmadan abonelik iptali yaptığınız durumda, taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır. Bahse konu tutara ilaveten;

 • (varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Cihaz ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Geriye dönük internet /Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri,
 • (varsa) ALO Paket kullanım ve bağlantı ücretleri,
 • (varsa) Bağlantı Ücreti kalan taksitleri yansıtılır.
 • 300 TL Playstore faydası yansıtılır.

Ek olarak, internet paketinin aboneliğinin iptali durumunda ücretsiz verilen katma değerli servislerin ücretlerinin de ceza bedeli faturaya yansıyacaktır.

 

Fiber Kablo Animasyonu
Turk Telekom Logo