Gamer Kampanyası Yeni Müşteriye Özel
GAMEON
VALORANT TURNUVASI

GAMEON VALORANT TURNUVASI 16 Eylül’de ESA Espor Arena’da fiziksel olarak gerçekleşen etkinlikle son buldu.

Kayıtlar Sona Erdi

False

GameOn Discord
Discord
Turnuva Detayları
Hakkında

Hey, VALORANT sever! Mücadele ve heyecan dolu GAMEON VALORANT TURNUVASI ESA Espor Arena’daki büyük final etkinliğiyle son buldu.

21 Ağustos – 16 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen bu dev etkinliğe 250’den fazla takım katıldı ve rekabet dolu bir serüvene tanıklık etti.

Şampiyonluk mücadelesinde finale yükselen Galatasaray Espor ve HOWL Espor kıyasıya mücadele ederek katılımcılara heyecan dolu anlar yaşattı. Galatasaray Espor’u 3-1 mağlup eden HOWL Espor ise turnuvamızın şampiyonu oldu.

Her iki takımı da tebrik ederiz. Yeni turnuvalarda görüşmek üzere!

#GösterGücünü!

Ödüller

Büyük ödül havuzu toplamda 200.000 TL!

1.Şampiyon takım 100.000 TL nakit + 15.000 TL değerinde Hepsiburada Çeki

2.Takım 40.000 TL Nakit + 10.000 TL değerinde Hepsiburada Çeki

3/4.Takımlar 15.000 TL Nakit + 5.000 TL değerinde Hepsiburada Çeki

Takvim
 • 10-20 Ağustos & 23-28 Ağustos Turnuva Kayıt Dönemi
 • 21-22 & 29-30 Ağustos Elemeler
 • 4-6 Eylül Grup Aşamaları
 • 9 Eylül Playoff
 • 16 Eylül Büyük Final: ESA Spor Arena
Kurallar
 • Takım oyuncularının 16 yaş ve üzeri olması gerekmektedir,
 • Takım ve oyuncu isimlerinin ve logolarının bireyleri ve kamuyu rahatsız edebilecek bir unsur içermemesi gerekmektedir,
 • Turnuvada mücadele edecek takımın aktif kadrosunun oyuncuları Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmalı ya da sınırları içerisinde 6 ay ikamet süresini tamamlamış olması gerekmektedir. Turnuvaya kayıt olan takımlar, İstanbul’da gerçekleşecek olan turnuva finaline fiziki olarak katılım sağlamayı kabul etmiş sayılacaktır. Fiziksel katılım sağlayamayacak takımların turnuvaya katılmaması gerekmektedir,
 • Oyuncuların, Riot hesaplarında herhangi bir yasaklama veya ceza bulunmaması gerekmektedir,
 • Turnuvaya başvuruda bulunacak tüm oyuncuların kayıt olduğu sırada ya da bir önceki kısımda minimum Elmas 1 ve üzeri dereceli seviyeye sahip olması zorunludur,
 • Turnuva süresince turnuva yapısının sağlıklı ilerlemesi, tüm takımların ve oyuncuların azami memnuniyeti için Türk Telekom, turnuva kurallarına uyulmadığı durumlarda takımları diskalifiye etme hakkını saklı tutar,
 • Turnuvaya kayıt olmadan önce turnuva kurallarını okumayı unutmayın, turnuvaya kayıt olan katılımcılar turnuva kurallarını kabul etmiş sayılır.
GAMEON TURNUVA KATILIM KOŞULLARI

GAMEON TURNUVA KATILIM KOŞULLARI

 

1.Taraflar, Konu ve Tanımlar

 

GAMEON Turnuva Katılım Koşulları (“Koşullar”) TTNET A.Ş. (“TTNET”) ile KULLANICI arasında (bu Koşullar'da Kullanıcı ifadesi Siz'i işaret etmektedir.) elektronik ortamda düzenlenmiş olup, Kullanıcı tarafından https://gameon.com.tr/ (“GAMEON”) kullanımı konusundaki Taraflar'ın hak ve yükümlülüklerinin düzenlenmesine yöneliktir. (TTNET tarafından, tamamen TTNET kararıyla, zaman zaman web sitesinde yayımlanabilecek tüm güncelleştirmeler bu Koşullar'a dahildir.)

 

Koşullar'da TTNET ve Kullanıcı ayrı ayrı “Taraf” birlikte "Taraflar" olarak adlandırılmışlardır.

 

GAMEON, TTNET’in oyuna ve oyunculara odaklı bir markasıdır. Bu markanın düzenlediği turnuvalara, Kullanıcı turnuva türüne göre diğer kullanıcılarla bir takım oluşturarak veya bireysel olarak katılabilir.

 

Kullanıcı, “GAMEON Kullanıcı Koşulları’nı okudum ve kabul ediyorum" maddesini işaretleyip onay verdiğinde bu Koşullar'ı bütün hükümleri ile birlikte kabul etmiş olur. Kullanıcı, bu Koşullar'ı kabul etmiyorsa GAMEON’un düzenlediği turnuvadan yararlanamayacaktır.

 

Bu Koşullar, elektronik ortamda, Kullanıcı kabul etme anında akdedilmiş ve yürürlüğe girmiş olacaktır.

 

 1. GAMEON Kullanım Şartları

 

Kullanıcı bu Koşulları kabul etmekle kendisinin ve beyan ettiği kişilerin 18 yaşını doldurmuş olduğunu kabul ve beyan eder. 18 yaşını doldurmamış kişiler tarafından yapılan başvurular, kayıt işlemlerini tamamlamış olsa dahi Kullanıcı’nın doğurduğu haklardan yararlanamazlar. Aksi yöndeki talep ve işlemler TTNET’in sorumluğunda değildir.

 

GAMEON için oluşturulacak şifrenin güvenliği tamamen Kullanıcı kontrollerindedir. Kullanıcı’nın GAMEON kapsamında oluşturduğu kullanıcı bilgilerinin üçüncü kişilere ait herhangi bir hakkı ihlal etmemelidir, üçüncü kişilerden gelebilecek hak ihlallerinde muhatap sadece Kullanıcıdır.

 

Kullanıcı, GAMEON’da kendisi tarafından sağlanan bilgilerin ve içeriklerin doğru ve hukuka uygun olduğunu kabul ve taahhüt eder. TTNET, Kullanıcı tarafından GAMEON üzerinden kendisi tarafından yüklenen, oluşturulan, değiştirilen ve sağlanan bilgilerin ve içeriklerin doğruluğunu araştırma, bu bilgi ve içeriklerin güvenli, doğru ve hukuka uygun olduğunu taahhüt ve garanti etmekle yükümlü ve sorumlu olmadığı gibi, söz konusu bilgi ve içeriklerin yanlış veya hatalı olmasından dolayı ortaya çıkacak hiçbir zarardan da sorumlu değildir.

 

TTNET, her zaman herhangi bir gerekçe göstermeden, herhangi bir bildirimde bulunmadan ve herhangi bir tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmadan ve derhal yürürlüğe girecek şekilde işbu Koşullar’ı tek taraflı olarak feshedebilir ve Kullanıcı’nın GAMEON’dan yararlanmasına son verebilir.

 

Kullanıcı, GAMEON’un yürürlükte bulunan tüm ulusal ve uluslararası mevzuata, internet kullanımına ilişkin kural ve yasalara uygun olarak kullanacağını kabul eder.

 

Kullanıcı GAMEON ile ilgili olarak mevzuat gereği resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve/veya Koşullar konusu ürün ve hizmetlerinin ifasına yönelik olarak ve/veya bu amaçla anlaşma akdettiği iş ortaklarına ticari ilişki gereği açıklama yapmakla yükümlü olduğu durumlarda, Kullanıcı’lara ait, GAMEON dahilinde edinilen bilgileri açıklamaya yetkili olacağını ve bu sebeple kendisinden her ne nam altında olursa olsun tazminat talep edilemeyeceğini kabul eder.

 

Kullanıcı, GAMEON’un hukuka aykırı, amacı dışında, hileli veya uygunsuz bir amaç için kullanmak veya bunları yapması için herhangi bir üçüncü şahsa izin vermek, bu yöndeki bir fiile katılmak veya teşvik etmek, belirli zamanlarda revize edildiği şekliyle işbu Koşullar'ı ihlal edecek bir şekilde hareket etmek, Koşullar ile edinilen hakları üçüncü kişilere kullandırmak eylemlerini yapamaz veya bu eylemleri yapması için herhangi bir üçüncü şahsa izin veremez veya onu teşvik edemez. TTNET, Kullanıcı tarafından bu fiillerin gerçekleştirilmesi durumunda işbu Koşullar'ı feshedebilir. Bu durumda TTNET’in diğer tüm hukuki hakları saklıdır.

 

Kullanıcı, GAMEON’a erişmek için kullandığı e-posta, şifre, kod gibi bilgilerini gizli tutmakla yükümlüdür. GAMEON’un üçüncü bir şahıs tarafından kullanımının sonuçlarından tamamı ile Kullanıcı sorumludur. Usulsüz kullanımları yapan kişilerin kimliklerini tespit etmekle TTNET yükümlü değildir. Kullanıcı, yukarıda belirtilen hükümler saklı kalmak kaydıyla, işbu bilgilerinin üçüncü bir şahıs tarafından kullanımından ve bunun neticelerinden kendisinin sorumlu olduğunu, işbu bilgilerin kullanımı suretiyle yapılan işlemlerin kendisini bağlayıcı olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Kullanıcı, şifresinin başkalarınca ele geçirildiğini öğrendiği takdirde TTNET’i derhal bilgilendirmekle yükümlüdür.

 

Kullanıcı GAMEON’un fikri ve sınai haklarının TTNET’e ait olduğunu ve onun tarafından işletildiğini kabul eder. Kullanıcı, GAMEON’da bulunan resimleri, metinleri, görsel ve işitsel imgeleri, dosyaları, veri tabanlarını, katalogları ve GAMEON’daki her türlü içeriği çoğaltmayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini ve/veya TTNET ve/veya üçüncü bir şahsın aynı veya şahsi haklarına, malvarlığına tecavüz teşkil edecek kabul ve taahhüt etmektedir. Bu maddenin ihlali halinde, tüm sorumluluk ihlalde bulunan kişiye ait olacak TTNET hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.

 

Kullanıcı, TTNET’in kendisi ile elektronik haberleşme araçları ile iletişim kurmasını, kampanya ve promosyon gibi bilgilendirmeleri yapmasını kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

GAMEON’un her türlü hakkı TTNET’e ait olup TTNET, GAMEON içeriğini değiştirme, ekleme, çıkarma yapma, güncelleme yapma hakkını saklı tutar. Yapılacak güncellemeler nedeni ile teknik olarak yetersiz cihazlar GAMEON’daki yenilikleri kullanamayabilir.

 

Kullanıcı, bu Koşullar’a aykırı davrandığı takdirde, tüm sorumluluğun kendisine ait olduğunu ve bu nedenle ortaya çıkabilecek zarar ve ziyandan ve üçüncü şahıslar tarafından açılacak her türlü dava, zarar veya ziyan taleplerinden münferiden sorumlu olacağını, TTNET’in bu kabil dava, şikayet ve benzeri konularda hiçbir şekilde taraf ve muhatap olmayacağını, Koşullar’ın Kullanıcı tarafından ihlali nedeniyle, TTNET’in üçüncü şahıslar tarafından açılacak herhangi bir davada taraf addedilerek üçüncü şahıslara herhangi bir tazminat ödemesi veya yükümlülük altına sokulması durumunda, başta ödemiş olduğu tazminat olmak üzere, bundan dolayı uğrayacağı her türlü zararı Kullanıcı'ya rücu edebileceğini ve TTNET’in talebi üzerine, ödenmiş olan tazminat, zarar ve masrafları kayıtsız şartsız olarak, defaten ödemeyi gayrı kabulü rücu olarak beyan, kabul ve taahhüt etmiştir.

 

Kullanıcı, profil oluşturmakla, sağladığı e-posta adresine bir aktivasyon e-postası geleceğini kabul eder.

 

 1. Ticari Olmayan Kullanım

 

GAMEON’da sunulan her türlü içerik, ticari amaçlar dışında kalan sadece şahsi kullanım içindir. Kullanıcı, bu içeriklerin herhangi bir şekilde yayınlanması, kopyalanması, çoğaltılması, işlenmesi, değiştirilmesi, sözlerinin veya bestesinin veya klibin doğrudan doğruya veya dolaylı olarak yayınlanması, bir topluluğa dinletilmesi ve/veya izletilmesi, halka açık yerlerde yayınlanması eylemlerini gerçekleştiremez.

 

GAMEON’da sunulan içeriğin Kullanıcı tarafından umuma açık mekanlarda kullanılması veya okutulması, gösterilmesi, yararlandırılması yasaktır. TTNET tarafından Kullanıcı'ya tanınan haklar GAMEON’un ticari olmayan kullanımı içindir. Kullanıcı, GAMEON’u kullanarak doğrudan veya dolaylı herhangi bir gelir veya benzeri menfaat elde edemez.

 

 1. TTNET’in Hak ve Yükümlülükleri

 

TTNET, kendi kontrolünde olmayan üçüncü kişi satıcılar, sağlayıcılar ve başkaca üçüncü kişilerin sahip olduğu ve işlettiği başka web sitelerine ve/veya portallara, dosyalara veya içeriklere 'link' verebilir. Bu 'link'ler, sadece referans kolaylığı nedeniyle TTNET tarafından sağlanmış olabilir ve web sitesini veya siteyi işleten kişiyi desteklemek amacı veya web sitesi veya içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti niteliği taşımamaktadır. Site üzerindeki 'link'ler vasıtasıyla erişilen portallar, web siteleri, dosyalar ve içerikler, bu 'link'ler vasıtasıyla erişilen portallar veya web sitelerinden sunulan hizmetler veya ürünler veya bunların içeriği hakkında TTNET’in herhangi bir sorumluluğu yoktur.

 

Kullanıcı ve TTNET hukuken bağımsız taraflardır. Aralarında ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi yoktur.

 

Kullanıcı'nın, aldığı hizmet dahilinde sisteme yüklediği "tüm kullanıcı ve diğer isimleri"nin üçüncü şahısların telif hakkı, marka, ticari unvan ve işletme adı gibi yasal haklarını ihlal etmemesi gerekmektedir. Kullanıcı'nın bu madde hükmüne aykırı davranması durumunda, TTNET, Koşullar'a aykırı bu durumun düzeltilmesini Kullanıcı'dan talep edebileceği gibi dilerse Kullanıcı'ya önceden haber vermeksizin Kullanıcı'nın üyeliğini geçici veya kalıcı olarak iptal edebilir. Kullanıcı'nın sisteme yüklediği "tüm kullanıcı ve diğer isimlerinin", üçüncü kişilerin telif hakkı, marka, ticari unvan, işletme adları da dahil fikri ve sınai mülkiyet haklarını ihlal etmesi durumunda, bu nedenle ortaya çıkacak üçüncü kişi taleplerinin tek muhatabı ve sorumlusu Kullanıcı olacak, bu tür taleplere karşı TTNET’i beri kılacak ve derhal tazmin edecektir.

 

 1. Sorumluluğun Sınırlanması

 

TTNET, GAMEON’da yer alan içeriklerin kullanımı sırasında Kullanıcı tarafında oluşabilecek sorun veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

 

Kullanıcı, GAMEON ile ilgili olarak temin edilen tüm içerikleri sadece kendi ihtiyaçları için ve doğabilecek riskleri kabul ederek kullanacağını kabul eder. GAMEON içeriklerine ilişkin olarak veya kullanımından kaynaklanan veri kaybı veya bilgisayar sistemi hasarları Kullanıcı'nın sorumluluğunda olup TTNET’in bu hususta herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. TTNET, GAMEON’un 7 gün 24 saat kesintisiz olarak sunulmasını Kullanıcı'lara garanti etmemekte ve bu konuda herhangi bir hizmet ya da performans seviyesi taahhüdü vermemektedir. Gameon’un etkin biçimde kullanımı ve bu kullanımın tüm sonuçları Kullanıcı'nın sorumluluğunda olup, TTNET, GAMEON’un kendisinden beklenen sonuçlarının tam olmaması ya da eksik veya amaca uygun olmamasından ve bu sebeplerle ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. TTNET, (a) GAMEON ile sunulan herhangi bir içerik sonucunda maruz kalınan kayıp veya hasarlardan veya herhangi bir bilgi, görüntü, fotoğraf, yazılım, teçhizat veya içerikteki hata, hasar ya da bozulmalardan; (b) GAMEON’un Kullanıcı tarafından kullanımı neticesinde oluşacak herhangi bir telif hakkı ve mülkiyet haklarının ihlalinden hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır. TTNET, GAMEON ile sunulan her türlü içerik üzerinde, tamamen kendi takdirinde olmak üzere, değişiklik yapma, uygun görmediği içeriği kaldırma ve/veya ekleme yetkilerine sahiptir.

 

 1. Gizlilik Politikası

 

GAMEON’a Kullanıcı tarafından girilen e-posta bilgisinin ve üyelik kaydı esnasında veya sonrasında verilecek olan bilgilerin doğruluğundan, güvenliğinden, saklanması, üçüncü kişilerin bilgisinden uzak tutulması ve kullanılması durumlarıyla ilgili her türlü husus tamamen Kullanıcı sorumlu olup girilen bilgilerdeki yanlışlıklardan ve/veya Kullanıcı bilgilerinin bir başkası tarafından ele geçirilerek/öğrenilerek kullanılması yoluyla GAMEON’a Kullanıcı adına erişimden TTNET sorumlu değildir.

 

 1. Koşullar’ın Değiştirilmesi

 

TTNET, tamamen kendi takdirine bağlı ve tek taraflı olarak, işbu Koşullar'ı, uygun göreceği herhangi bir zamanda değiştirebilir. İşbu Koşullar'ın değişen hükümleri, GAMEON’un https://gameon.com.tr/ web sitesi sayfasında ve/veya GAMEON ilan edildikleri tarihte geçerlilik kazanacak olup; Kullanıcı, bu Koşullar'daki değişiklikleri, değişiklikler yayınlandıktan sonra kabul etmiş sayılır. Bu değişikliklerden haberdar olabilmek için işbu Koşullar'ı sık sık gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Geri kalan hükümler, aynen yürürlükte kalarak hüküm ve sonuçlarını doğurmaya devam edecektir. İşbu Koşullar, Kullanıcı'nın tek taraflı beyanları ile değiştirilemez.

 

 1. Mücbir Sebepler

 

Hukuken “mücbir sebep” sayılan tüm hallerde, TTNET, işbu Koşullar ile belirlenen yükümlülüklerinden herhangi birini geç veya eksik ifa etme veya ifa etmeme nedeniyle yükümlü değildir. Bu ve bunun gibi durumlar, TTNET için, gecikme, eksik ifa etme veya ifa etmeme veya temerrüt addedilmeyecek veya bu durumlar için TTNET’den herhangi bir nam altında tazminat talep edilemeyecektir. "mücbir sebep" terimi, doğal afet, isyan, savaş, grev, iletişim sorunları, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi ve kötü hava koşulları da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, TTNET’in makul kontrolü haricinde ve gerekli özeni göstermesine rağmen önleyemediği, kaçınılamayacak olaylar olarak yorumlanacaktır.

 

 

 

 1. Çeşitli Hükümler

 

İşbu Koşullar ve Koşullar'ın uygulanması, yorumlanması, hükümleri dahilinde doğan hukuki ilişkilerin yönetimi ve uyuşmazlıkların çözümü Türk Hukukuna tabi olacaktır. Taraflar, işbu Koşullar'ın uygulanmasından doğan uyuşmazlıklar için İstanbul Mahkemeleri'nin ve İcra Müdürlükleri’nin yetkili olduğunu kabul ederler.

 

İşbu Koşullar'ın konusu olduğu bir dava neticesinde yetkili mahkeme tarafından, işbu Koşullar'ın herhangi bir hüküm veya kısmının hükümsüzlüğüne karar verilmesi halinde diğer hüküm ve kısımlar geçerli olur ve yürürlükte kalır.

 

TTNET, işbu Koşullar kapsamındaki yükümlülüklerini veya haklarını tamamen kendi takdirinde olmak üzere kısmen veya tamamen başkalarına devir ve temlik edebilir veya alt sözleşme yapabilir. İşbu Koşullar'da yer alan hükümlere ilişkin ihlaller ya da işbu Koşullar kapsamındaki temerrütlere ilişkin tatbik edilecek haklardan edilen feragatler, söz konusu feragat yazılı olarak düzenlenmediği ve feragat eden tarafından imzalanmadığı sürece yürürlüğe girmeyecektir. Herhangi bir ihlalden ya da temerrütten feragat edilmesi, daha sonraki ihlallerden ya da temerrütlerden de feragat edildiği anlamını taşımayacaktır.

 

 1. Yürürlük ve Fesih

 

Kullanıcı, GAMEON’u kullandığı ya da işbu Koşullar'ı kabul ettiğini beyan ettiği anda, işbu Koşullar ile belirlenen şartları kabul etmiş sayılır ve yürürlüğe girer.

 

Kullanıcı, GAMEON’u kullandığı ya da işbu Koşullar'ı onayladığı tarihten itibaren, Koşullar'da belirtilen hak ve yükümlülüklere aykırı hareketleri ve/veya edim ve taahhütlerini yerine getirmemesi nedeniyle, TTNET’in ve/veya 3. kişilerin uğrayacağı her türlü zarar ve ziyanı derhal tazmin etmeyi kabul ve taahhüt eder.

 

TTNET, işbu Koşullar’ı ve Kullanıcı'nın GAMEON’u kullanma yetkisini önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda feshetme hakkını saklı tutar.

 

Bu Koşullar, GAMEON’un düzenleyeceği turnuva süresince geçerli olacaktır.

 

Kullanıcı, bu Koşullar'ın sona ermesi üzerine, TTNET’in talep etmesi halinde, GAMEON aracılığıyla elde ettiği müzik, görüntü ve diğer içeriği; mülkiyeti, yönetimi veya denetim ve kontrolü altında bulunan tüm bilgisayarlardan ve/veya depolama ortamlarından silmeyi kabul, beyan ve taahhüt etmiştir.

 

X
Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma Metni

 

Kişisel verilerin işlenmesinde başta özel hayatın gizliliği olmak üzere kişilerin temel hak ve özgürlüklerinin korunmasını amaçlayan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun (“Kanun”) “Veri Sorumlusunun Aydınlatma Yükümlülüğü” başlıklı 10 uncu maddesi ile “Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ” uyarınca işbu Aydınlatma Metni hazırlanmıştır. TTNET AŞ  (“TTTNET”)  veri sorumlusu olarak Kanun ve ilgili mevzuat çerçevesinde kişisel verilerin güvenli şekilde muhafazasını ve hukuka uygun olarak işlenmesini sağlamak amacıyla teknolojik ve alt yapısal imkânlarını kullanarak, gerekli teknik ve idari tedbirleri almaktadır.

Kişisel veriler, TTNET tarafından işbu Aydınlatma Metni kapsamında Kanun’a ve ilgili mevzuata uygun olarak işlenmektedir. Kanun kapsamında kişisel verileri işlenen gerçek kişiler, aşağıdaki metni inceleyerek, TTTNET tarafından işlenebilecek olan kişisel verileri, bu verilerin işlenme amaçları, aktarılabileceği alıcı grupları, toplanma yöntemi ve veri işlemenin hukuki sebebi ile söz konusu kişisel verilere ilişkin Kanun kapsamındaki hakları hakkında bilgi edinebilir.

 

 1. İŞLENEN KİŞİLER VERİLER

Kişisel veri, kimliği belirli veya belirlenebilir kişiye ilişkin her türlü bilgiyi ifade etmekte olup TTNET ile aranızdaki ilişki kapsamında işlenebilecek kişisel verilerinize aşağıda yer verilmektedir:

Kimlik Bilgileri: Ad, soyad, TC kimlik numarası (TCKN), doğum tarihi,

İletişim Bilgileri: Telefon numarası, e-posta adresi,

Abonelik Bilgileri: Hizmet Numarası,

 

 1. KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENME AMAÇLARI

Kişisel verileriniz; Kanun’un 5 inci ve 6 ncı maddelerinde belirtilen işleme şartları ile ikincil düzenlemelere uygun olarak aşağıdaki amaçlar ile işlenebilecektir:

 • İletişim Faaliyetlerinin Yürütülmesi
 • Reklam / Kampanya / Promosyon Süreçlerinin Yürütülmesi
 • Organizasyon Ve Etkinlik Yönetimi
 • Ödül / Çekiliş / Yarışma / Hediye / Teşekkür / Kutlama / Hatırlatma / Marka İşbirlikleri Hakkında Bilgilendirme
 • Mal / Hizmet Satış Süreçlerinin Yürütülmesi

 

 1. KİŞİSEL VERİLERİN AKTARILMASI

Kişisel verileriniz, aşağıda yer verilen mevzuatlar ve yalnızca  turnuvaya katılım, lead satış, abonelik varlığı ve hızının kontrolü, faydalardan yararlanabilmek ve GAMEON topluluğuna katılabilmek için kontrol ile sınırlı olmak kaydıyla Kanun’un kişisel verilerin yurt içinde aktarımına ilişkin hükümleri uyarınca TTNET ve Oyun Ajansı arasında işlenerek paylaşılabilecektir. Kişisel verilerinizin açık rızanız olmaksızın yurt dışında ve/veya yurtiçinde bulunan üçüncü taraflarla hiçbir surette paylaşılmamaktadır.

 

 1. KİŞİSEL VERİLERİN TOPLANMA YÖNTEMLERİ VE HUKUKİ SEBEPLERİ

Kişisel verileriniz; web sitemiz üzerinden temin edilerek işlenebilmektedir.

Kişisel verileriniz, TTNET ile hukuki ilişkinizin kurulması esnasında ve söz konusu ilişkinin devamı süresince:

 • İnternet sitemizden
 • yukarıda yer verilen amaçlar ve
 • Kanun’un 5 inci, 6 ıncı ve 8 inci madde hükümlerinde öngörülen çerçevede

otomatik yollarla toplanmaktadır. Kişisel verileriniz aşağıdaki hukuki sebeplere dayanılarak işlenmektedir:

 • Açık rızanızın bulunması,
 • Başta 6098 sayılı Türk Borçlar Kanunu olmak üzere Şirketimizin tabi olduğu sair mevzuatta açıkça öngörülmüş olması,

 

 • 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça öngörülmüş olması,
 • 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun,
 • 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun,
 • 4721 sayılı Türk Medeni Kanunu

 

 

 • Bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması, talep edilen ürün ve hizmetleri sunabilmek ve akdettiğiniz sözleşmelerin gereğinin yerine getirilmesi,
 • Hukuki yükümlülüğün yerine getirebilmesi için zorunlu olması,
 • İlgili kişinin kendisi tarafından alenileştirilmiş olması,
 • Bir hakkın tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin zorunlu olması.

 

 

 1. HAK VE TALEPLERİNİZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEK İSTERSENİZ

Kanun’un ilgili kişinin haklarını düzenleyen “İlgili kişinin hakları” başlıklı 11 inci maddesi uyarınca:

 

 • Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenmeye,
 • Kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi edinmeye,
 • Kişisel verilerinizin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenmeye,
 • Kişisel verilerinizin yurt içinde veya yurt dışında aktarıldığı üçüncü kişileri bilmeye,
 • Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesine,
 • Kanun’un 7 nci maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde kişisel verilerinizin silinmesine veya yok edilmesine,
 • Yukarıda belirtilen düzeltme, silinme ve yok edilme şeklindeki haklarınız uyarınca yapılan işlemlerin, kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesine,
 • İşlenen kişisel verilerinizin münhasıran otomatik sistemler ile analiz edilmesi sureti ile aleyhinize bir sonucun ortaya çıkması durumunda bu sonuca itiraz etmeye,
 • Kişisel verilerinizin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğramanız hâlinde zararınızın giderilmesine

ilişkin taleplerinizi başvurunun size ait olup olmadığının belirlenmesi ve böylece haklarınızı koruyabilmemiz için, Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları hakkında Tebliğ’de (“Tebliğ”) belirtilen şartlara uygun şekilde:

 

 • Aşağıda yer verilen adreslerimize direkt olarak bizzat elden iletebilir, posta yoluyla (kimlik teyidi gerekecektir) ya da noter kanalıyla ulaştırabilirsiniz,
 • Kayıtlı elektronik posta (KEP) adresi, güvenli elektronik imza veya mobil imza ile gönderilip saklanabilen metinler kullanmak suretiyle, sistemlerimizde kayıtlı eposta adresiniz üzerinden aşağıda belirtilen eposta/KEP adreslerimize iletebilir, TTNET’te kayıtlı e-posta adresinizden aşağıda yer verilen mail adreslerimize talebinizi ulaştırabilirsiniz.

 

Bu kapsamda yapılacak olan başvurular tarafımızdan yapılacak kimlik doğrulamasını takiben kabul edilecek olup, talepleriniz, talebin niteliğine göre en kısa sürede ve en geç 30 gün içinde sonuçlandırılacaktır. Başvuruya yazılı olarak cevap verilmesi durumunda, 10 sayfaya kadar ücret alınmayacak olup 10 sayfanın üzerindeki her sayfa için 1 Türk Lirası işlem ücreti alınabilecektir. Başvuruya cevabın CD, flash bellek gibi bir kayıt ortamında verilmesi halinde ise kayıt ortamının maliyeti tutarında bir ücret talep edilebilecektir.

 

BAŞVURU KANAL ve ADRESLERİMİZ


TTNET A.Ş

Direkt Başvuru: Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad. Fidan Sk. Erdinç İş merkezi No:1 34209 Güneşli İstanbul

Noter/Posta Kanalı: Gayrettepe Mahallesi, Vefa Bayırı Sokak, No:2 Kat:3 Beşiktaş/İstanbul

KEP: ttnetkvkk@hs03.kep.tr

Mail: ttnetkvkk@turktelekom.com.tr

 

 

X

‘’Öncelikle turnuvamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder şimdiden tüm takımlara başarılar dileriz. Önemli bir hatırlatma olarak, takımların Discord sunucusuna katılmaları gerekmektedir. Lütfen kayıt formunu eksiksiz biçimde doldurun ve daha sonra Discord sunucumuza katılın.

 

 • Formu doldurduktan sonra yukarıda belirtilen Discord adresinden ' GAMEON YONETICI ' rolüne sahip kişileri etiketleyerek başvurunuzun onaylanma durumunu öğrenebilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması durumunda size özel bir rol oluşturulacak.
 • Kayıt yaptıran bütün oyuncuların etkinlik süresince Discord adresinde olması ve Discord sesli iletişim kanallarını kullanması zorunludur.
 • Takım kaptanları sunucuya girmelerinin ardından takım üyelerinin Discord kullanıcı adlarını #takım-rolü-al kanalına iletmeleri halinde takım rolleri verilecektir.
 • Turnuvaya başvuruda bulunacak tüm oyuncuların kayıt olduğu sırada ya da bir önceki kısımda minimum Yücelik 1 ve üzeri dereceli seviyeye sahip olması zorunludur.

 

Açık eleme formunu doldurmadan önce kural kitabını okumayı unutmayınız.

Açık eleme kural kitapçığına GAMEON Discord sunucusunda #kural-kitapçığı kanalından ulaşabilirsiniz.

 

Son başvuru tarihi ve saati:

20/08/2023 Pazar günü saat 23.59'a kadar kayıt olabilirsiniz.

 

 1. Açık Eleme Tarihi: 21/08/2023 & 22/08/2023
X
Fiber Kablo Animasyonu
Turk Telekom Logo