GAMEON Premium Modem

EKİPMANLAR

GAMEON Premium Modem

Yeni nesil Wi-Fi 6 teknolojisine sahip GAMEON Premium (Asus DSL-AX82U) Modem ile internette hız ve ping performansını artır, kişiselleştirilebilen ön panel ile tarzını ortaya koy.

Şimdi Türk Telekom’lu olmanın avantajını kullanarak, faturada 12 ay taksitle ödeme kolaylığı ile gücüne güç katabilir, oyundaki performansını artırabilirsin!

Taksit
12
Taksit Tutarı
500TL
Toplam Tutar
6.000TL
Cihaz Özellikleri

GAMEON Premium Modem (ASUS DSL-AX82U) İle Oyunda Gücüne Güç Kat!

Yeni Nesil Wi-Fi 6 Teknolojisi İle Daha Yüksek Hız, Daha Düşük Ping, Daha Geniş Kapsama Alanı – Ultra güçlü Wi-Fi 6 (802.11ax) teknolojisine 160Mhz kanallarla, tercih edilen internet paket hızının en üst seviyesine rahatlıkla ulaşılabilir, ping süresi iyileşir, daha geniş kapsama alanı ve çoklu cihaz bağlantılarında hız kaybı engellenir. Üstelik tüm mevcut Wi-Fi cihazlarıyla çalışır!

İnternet Ağını Ve Performansı Oyun Odaklı Önceliklendirir – Adaptive QoS (Uyarlanabilir Hizmet Kalitesi), ağ trafiğindeki öncelikleri belirleyerek ağın akıcı bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Oyunlara, video yayınına veya internet gezintine öncelik verebilirsin. Evin her yerinde düşük gecikmeli Wi-Fi sunmak isteyenler için bu router mükemmel bir tercih.

Farklı İhtiyaçlara Göre Bağlantı Seçenekleri– GAMEON Premium Modem (Asus DSL-AX82U) sahip olduğu DSL ve Ethernet bağlantı noktalarıyla internete bağlanmak için birden fazla yol sunar. ADSL/VDSL bağlantısı için bir DSL bağlantı noktası, fiber veya kablo bazlı modemler için Ethernet bağlantı noktası ve 3G/4G/5G mobil geniş bant bağlantı için bir USB bağlantı noktası. Akıllı TV, oyun konsolları, NAS depolama cihazları ve daha fazlası, kendilerine özel girişlere sahip. Bu da GAMEON Premium Modemi (Asus DSL-AX82U) evin dijital merkezi haline getirir.

ASUS AiMesh Desteği- Benzersiz ASUS AiMesh ağ sistemi teknolojisi sayesinde router’lar ile ev içerisinde kolayca mesh ağı kurabilir ve evin her köşesine internetini ulaştırabilirsin. Merkezi kontrol ve kusursuz dolaşım özellikleri sayesinde, uzman olmayan kullanıcılar bile AiMesh özellikli router’larla kendi sistemlerini kolaylıkla kurabilir. Wi-Fi ölü noktalarına elveda deyin!

Kendi Atmosferini Oluştur– GAMEON Premium Modemde (ASUS DSL-AX82U) yüzlerce renkle çeşitli modlar içeren ASUS Aura RGB aydınlatma efektleri bulunuyor. Çeşitli aydınlatma efektleri arasından istediğini seçip bunları belirli modlarla eşleştirebilirsin.

Kurumsal Düzeyde Ev Ağ Güvenliği- Birden fazla bağlı cihaz olduğunda ev ağının güvenliği daha da önemli bir hal alıyor. Ayrıca IoT cihazları gibi antivirüs özelliklerine sahip olmayan cihazların bulunduğu ağlarda güvenlik kritik önem taşıyor. DSL-AX82U, en yeni WPA3 güvenlik protokolüne ve gelişmiş Ebeveyn Kontrolü özelliklerine sahip AiProtection Pro’yu ömür boyu ücretsiz sunuyor.

Mobil Uygulama İle Kolay Yönetim– Mobil uygulama ile gerçek zamanlı trafik grafiğine erişebilir, ağdaki sorunları tek bir dokunuşla tespit edebilir ve misafirlerinle karmaşık parolalar olmadan güvenli ve kolay bir şekilde Wi-Fi ağını paylaşabilirsin.

Teknik Özellikler
Model Adı DSL-AX82U
Ağ Standartı IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac,IEEE 802.11e, IEEE 802.11i IPv4, IPv6
Anten Harici anten x 4
Çalışma Frekansı 10/100/1000 için RJ45, WAN için BaseT x 1, 10/100/1000 için RJ45 Port LAN için BaseT x 4, USB 3.2 Gen 1 x 1, xDSL için RJ11 x 1
Port Port Harici anten x 4
Özellikler AiProtection Pro, Ebeveyn Kontrolü, TiviBu Desteği, Adaptive QoS
Kampanya Detayları
  • En az 12 aydır Türk Telekom bireysel evde internet aboneliği olan müşterilerimiz bu kampanyadan maksimum bir kez yararlanabilir.
  • Türk Telekom’da herhangi bir cihaz kampanyasından yararlanıp taahhüt bitiş tarihinden önce iptal etmiş müşteriler, iptal tarihinden itibaren 50 gün boyunca bu kampanyadan yararlanamaz.
  • Türk Telekom’dan alınan hizmetlerde son ödeme tarihi geçmiş herhangi bir borcun olmaması gerekir.
  • Son 1 yılda internet hizmeti fatura ödememe gibi nedenlerle en az 1 kez kapanan müşterilerimiz bu kampanyadan faydalanamaz.
  • Türk Telekom Fiber (FTTH) altyapıda hizmet alan müşterilerimiz bu modemi mevcut modemi ile birlikte router olarak kullanabilir.
  • Modem Tivibu (IPTV) hizmetini desteklemektedir. Tivibu uydu hizmetini desteklememektedir.
  • Taahhütnameyi indirmek için tıklayın.
Hemen Başvur
Başvuru Kanalları

Hemen Başvur veya 444 1 444 - Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

Fiber Kablo Animasyonu
Turk Telekom Logo